سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

کشور کانادا یکی بهترین بستر های برای سرمایه گذاری در جهان است. کانادا دهمین اقتصاد بزرگ دنیا، با سهمی بیش از 2.4 درصد از کل تبادلات جهانی است. این در حالی است که تنها کمتر از نیم درصد از کل جمعیت دنیا، کمتر از 40 میلیون نفر در این کشور پهناور زندگی می کنند و این به این معناست که وضعیت اقتصادی در تناسب با جمعیت بسیار فوق العاده است و آینده ی اقتصادی بسیار درخشانی برای کانادا پیش بینی می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید، این انتخاب به شما تبریک می گوییم و شما را به شناخت راههای سرمایه گذاری، و همچنین استفاده مسیر های مهاجرتی اقتصادی کانادا دعوت می کنیم. ممکن است در این مسیر به چالش بر خورید، اما نگران نباشید. مشاورین و وکلای مهاجرتی ویزالیزا در انتخاب و انجام فرایند مهاجرتی سرمایه گذاری کانادا، همراهانی امین و قابل اطمینان خواهند بود.

سرمایه گذاری در کانادا و مسیر های مهاجرتی کانادا

سرمایه ‌گذاری و کار آفرینی در استان مانیتوبا

استان مانیتوبا نیز مشابه سایر استان های کانادا برای جذب سرمایه های خارجی برنامه های مهاجرتی خود را ایجاد کرده است. دو برنامه ی کار آفرینی و کشاورزی در این استان با سرمایه ی اولیه 150 تا 300 هزار دلار کانادا پذیرش دارند.

   بیشتر          

سرمایه‌ گذاری و کار آفرینی در استان نیوبرانزویک

استان نیوبرانزویک، دو برنامه ی مهاجرتی سرمایه گذاری فعال دارد، یکی بر مبنای سرمایه ی مالی حداقلی 250 هزار دلاری و دیگری بر مبنای سرمایه های علمی و فنی. در مسیر دوم ممیزی اصلی بر ایده ی کاری متقاضی انجام می شود.

   بیشتر          

سرمایه ‌گذاری و کارآفرینی در استان نواساکوشیا

دو طرح طرح جذب سرمایه گذار و کار آفرین در این استان فعال است که طرح مالکیت 100% و کار آفرینی نام دارد. این استان مبنای اهمیت دهی به طرح های ارسال شده را کار آفرینی و ایجاد رونق اقتصادی در این استان قرار داده است.

   بیشتر          

سرمایه‌ گذاری در استان جزیره پرنس ادوارد

جزیره ی پرنس ادوارد واقع در جنوب شرقی کانادا، دو طرح جذب مهاجر اقتصادی دارد که یکی مهاجر برای اقامت دائم و دیگری برای اقامت موقت می گیرد. در طرح ایجاد کسب و کار دائمی حداقل سرمایه ی مورد نیاز 150 هزار دلار مورد نیاز است.

   بیشتر          

سرمایه ‌گذاری و کارآفرینی در ایالت ساسکاچوان

ایالت ساسکاچئون یکی در یکی از استراتژیک ترین مناطق کانادا واقع است و تقریباً تمامی صنایع فعال را دارد. اما صنایع بسیار پر اهمیت این استان نفت و کشاورزی هستند. سه طرح مهاجرتی سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 200 هزار دلاری وجود دارد.

   بیشتر          

سرمایه‌ گذاری و کارآفرینی در استان یوکان

استان یوکان جزء مناطق سرد سیر کانادا محسوب می شود اما صنایع و بازار های آن اصلاً به سردی آب و هوای این منطقه نیست. شما با سرمایه گذاری بیش از 300.000 دلار کانادا به غیر از سود اقتصادی، اقامت دائم کانادا را نیز دریافت خواهد کرد.

   بیشتر          

سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق خوداشتغالی

اگر سرمایه گذاری شما در شغل شخصی خودتان است، می توانید کسب و کار شخصی خود را به کانادا انتقال دهید و به همین واسطه، به بازارهای پر رونق کانادا دسترسی داشته باشید و در عین حال از مواهب اقامت دائم کانادا استفاده کنید.

   بیشتر          

سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در ایالت ساسکچوان

ایالت ساسکچوان یکی در یکی از استراتژیک ترین مناطق کانادا واقع است و تقریباً تمامی صنایع فعال را دارد. اما صنایع بسیار پر اهمیت این استان نفت و کشاورزی هستند. سه طرح مهاجرتی سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 200 هزار دلاری وجود دارد.

   بیشتر          

سرمایه ‌گذاری در استان کبک

ایالت کبک برنامه تافته ای جدا بافته از در کانادا است و سیاست های جذب سرمایه و کارآفرینی جذاب تری نسبت به سایر استان ها معرفی کرده است. در حال حاضر 3 برنامه ی مهاجرتی “سرمایه گذاری مالی، کار آفرینی و خود اشتغالی” دارد.

   بیشتر          

سرمایه ‌گذاری و کار آفرینی در استان آلبرتا

استان آلبرتا متقاضیان سرمایه گذاری و کار آفرینی در این استان را در حوزه های مختلفی می پذیرد که مهم ترین آن بخش صنعت کشاورزی است. حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای ایجاد یک واحد صنفی 500.000 هزار دلار کانادا در این استان است.

   بیشتر          
آرم سازمان بازرسی وکلای مهاجرت کانادا
دریافت خدمات از مشاورین رسمی
عضو کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC
0
سال فعالیت
0
پرونده موفق
0
دانشجویی
اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید، این انتخاب به شما تبریک می گوییم و شما را به شناخت راههای سرمایه گذاری، و همچنین استفاده مسیر های مهاجرتی اقتصادی کانادا دعوت می کنیم. ممکن است در این مسیر به چالش بر خورید، اما نگران نباشید. مشاورین و تیم حقوقی تراست مستندات مالی و طرح کسب و کار شما را با دقت هر چه تمام تنظیم کرده و فرایند مهاجرت اقتصادی را به راحتی هر چه تمام انجام خواهند داد.
0
توریستی و غیره
0
استانی
0
خویشاوندی
0
کار و سرمایه گذاری

سوالات متداول

دقت نمایید که مهاجرت سرمایه گذاری و کار آفرینی علی رغم امتیازات فراوان نهایی، دارای ظرافت ها و پیچیدگی های فراوانی در انجام پروسه ی آن است. علی الخصوص که از جمله اقدامات این پروسه، انتقال پول، ثبت های متعدد در ادارات کانادا و تنظیم قرار داد ها و تعهد نامه های متعدد است. باید توجه داشت که اگر با روال کار های اداری در کانادا آشنایی کامل نداشته باشید، و همینطور دسترسی به اداره های کانادا نداشته باشید، اگر انجام این روال های اداری و قضایی برای اشخاص مهاجر غیر ممکن نباشد بسیار سخت و پر ریسک خواهد بود. وکلای خبره ی تراست دارای اجازه ی فعالیت در تمامی ایالت های کانادا و همین طور دولت فدرال هستند و با تجربه ی فراوان، بیشترین شانس موفقیت و به مطمئن ترین شکل امورات مهاجرتی شما را به سرانجام خواهند رساند.

    الزامی برای استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی تراست وجود ندارد. اما در نظر داشته باشید سرمایه گذاری در یک کشور نیازمند مشورت و مطالعه بسیار زیادی است. استفاده از خدمات حرفه ای مشاوره ای تراست در این راه تصمیم عاقلانه ای برای شما می تواند باشد. در پاره ای موارد، مشاورین برای افرادی که مسیر سرمایه گذاری را در نظر دارند، مسیر های دیگر را پیشنهاد می دهند. به عنوان مثال، ویزای کار موقت، ویزای توریستی برای سفر کاری یا حتی ویزای تحصیلی برای دوره های آموزشی کوتاه مدت. اشراف بر تمامی امکانات و قوانین به شما قدرت انتخاب بیشتر و تصمیمی مطمئن تر در جهت منافعتان خواهد داد که این مطلوب به کمک تراست به بهترین نحو انجام خواهد شد.

شما با توجه به مقدار سرمایه ای که قصد دارید به کانادا انتقال دهید گزینه های متنوعی دارید. اگر تنها مایل به انتقال پول و سرمایه گذاری در یک واحد اقتصادی در کانادا را دارید، ایالت کبک این امکان را برای شما فراهم دیده تا به صرف بلاک کردن مقدار مشخصی پول و یا پرداخت بلاعوض اقامت به شما دهد. اگر می خواهید قسمتی از سرمایه را در کسب و کار حال حاضر خود در کانادا سرمایه گذاری کنید، ویزا های کار آفرینی و برنامه های استانی می توانند گزینه های مناسبی برای مهاجرت در قالب احداث شرکت شما باشند. همینطور مسیر دیگر برای شما می تواند ویزای کارآفرینی استارت آپ باشد. دقت نمایید که هریک از این مسیر های داری شرایط و مزایا منحصر به فردی است و ممکن است با تطبیق خود با شرایط یک ویزا، نسبت به ویزایی که در حال حاضر شرایط اولیه اش را دارید از مزایای بیشتری منتفع شود. توصیه ما استفاده از خدمات مشاوره ای تراست برای طراحی بهترین مسیر مهاجرتی با توجه به شرایط خود می باشد. کافیست فرم رایگان مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرین را تکمیل نمایید تا اولین فرصت مشاورین ما پس از ارزیابی اولیه با شما تماس برقرار نمایند.

کشور کانادا به دنبال افزایش واحد های اقتصادی هر چه بیشتر و ظرفیت اشتغال است. لذا راه های متنوعی برای افرادی که صاحب مشاغل اند و قصد مهاجرت به کانادا را دارند راه اندازی شده است. شما می توانید از ویزای احداث شرکت و یا برنامه های استانی با توجه به نیاز کسب و کار شما، و یا مسیر های دیگر و با تطبیق شرایط خود برای مهاجرت اقدام نمایید. برای انتخاب بهترین مسیر  باید گزینه های محتمل را به بهترین نحو بررسی و مطالعه نمایید. پیشنهاد ما، تکمیل فرم مهاجرت کار آفرینی و سرمایه گذاری تراست است تا از خدمات مشاوره ای و وکالتی حرفه ای تراست  بهره مند شوید.

ایالت کبک تمرکز زیادی بر جذب سرمایه و احداث کسب و کار های جدید در برنامه های مهاجرتی خود قرار داده است و اگر از این حیث چیزی برای ارائه داشته باشید با استقبال و ارائه تسهیلات جذاب مواجه خواهید شد. توجه به این موضوع داشته باشید که کبک بازار کار بسیار خوبی برای نیرو ها متخصص و همینطور محل تحصیل فوق العاده ای هم می باشد و بررسی این گزینه ها هم برای بسیاری از افراد توصیه می شود. برای انتخاب شهر مورد نظر باید به زبان رسمی شهر هم توجه کنید. برخی از شهر های کبک فرانسوی زبان هستند و دانستن زبان فرانسوی از ملزومات هر گونه مهاجرت به این شهر ها می باشند. از جمله گزینه های پیش روی شما، مهاجرت سرمایه گذاری با انتخاب های متنوع مخصوص به ایالت کبک، کار آفرینی و تاسیس شرکت، خرید کل یا مشارکت در یک کسب و کار، کار تخصصی یا تحصیل و انتخاب های دیگری می باشند که بررسی تمامی این موارد به شما توصیه می شود.

روش های متعددی برای مهاجرتی سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد و هر یک از این روش ها میزان سرمایه گذاری متفاوتی را به عنوان حداقل تعیین کرده اند. برای سرمایه گذاری در استان های کانادا، معمولاً حداقل سرمایه گذاری پیش نیاز حدود 200.000 دلار کانادا است، البته این میزان برای برخی از استان های حداقل 500.000 دلار است. اما این امکان در بیشتر استان ها وجود دارد که سرمایه گذاری در مناطق کم جمعیت تر (کمتر از 20.000 نفر) انجام شود و در این صورت، میزان سرمایه گذاری به حدود نصف تقلیل پیدا می کند. برای چند استان در کانادا، مبلغ 100 یا 150 هزار دلار کانادا نیز برای سرمایه گذاری در مناطق کم جمعیت قابل قبول است و می توان با این کار به این استان های مهاجرت کرد. اما باید مد نظر داشته باشید اقامت دائم اعطا شده همراه با تعهد به سکونت و کار در حوزه ی معین شده می باشد.

مسیر های مهاجرتی به گونه ای طراحی شده اند که این کار را انجام ندهید. اما در صورتی که تغییر مکان، شغل و محل زندگی شما اجنتاب پذیر باشد، می توانید با ارائه ی دلیل مناسب ادارات مهاجرتی کانادا را برای این امر متقاعد کنید. ممکن است برای این کار تعهد نامه های جدید، قرار دادهای متفاوت و یا حتی درخواست مجدد از مسیر های مهاجرتی دیگر مورد نیاز باشد.

خوشبختانه نه. اگر شما این توانایی را داشته اید که با یک ایده ی ناب کار سرمایه های کانادایی را جذب کنید، سازمان مهاجرت کانادا شما را به عنوان یک فرد توانا خواهد شناخت و به شما اقامت دائم کانادا را می دهد. دولت کانادا می داند که همه ی کسب و کار ها لزوماً به نتیجه ی مطلوب نخواهند رسید اما این امکان از افراد توانا صلب نخواهد شد که تلاش مجدد در احداث کسب و کار در کانادا را داشته باشند.

ایالت کبک تنها ایالتی در کانادا است که از طریق سرمایه گذاری صرف مهاجر می پذیرد. برای این منظور شما باید دارایی شخصی به ارزش بیش از 2 میلیون دلار کانادا داشته باشید و 1.2 میلون دلار در این ایالت به مدت 5 سال سپرده ی سرمایه گذاری بدون سود انجام دهید. این امکان برای شما وجود خواهد داشت که به شرکت های سرمایه گذاری کانادایی مبالغی معادل 300 تا 350 هزار دلار پرداخت نمایید تا آنها این مبلغ 1.2 میلیون دلاری را برای شما سرمایه گذاری کنند. در صورت چنین سرمایه گذاری ای، به شما و خانواده شما اقامت دائم کانادا اعطا خواهد شد.

کشور کانادا اقتصادی بسیار پویا و همه جانبه ای دارد و سیاست های حمایتی بسیار بلند نظرانه ای در سالهای اخیر اجرا کرده است. به همین علت، صنایع و بازار های بسیاری در کانادا فعالیت و رونق دارند که وجود منابع طبیعی و انسانی غنی و همین طور سیاست اتصال به اقتصاد جهانی نیز مزید به علت شده اند. می توان گفت برای تمامی کسب و کار های خرد و میانی، کانادا محلی بسیار امن برای سرمایه گذاری و سود آوری می باشد. مهم ترین صنایع فعال در کانادا شرکت های خدمات مالی، شرکت های تولیدی، صنایع فولاد و فلزات، انرژی، نفت و گاز و پتروشیمی و کشاورزی هستند.

پاسخ به این سوال منفی است. به طور کل این نکته را باید بدانید که کشور کانادا سیاست های توسعه طلبانه ی اقتصادی خود را سیاست های مهاجرتی اعمال نموده است و که می توان به صورت کوتاه گفت، متقاضیان مهاجرت این کشور باید بسیار برای این کشور سود آور باشند. طبق این گذاری کلی صرف خرید املاک برای متقاضیان اقامت به همراه نخواهد آورد. اگر قصد مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا را دارید، باید بدانید که ایجاد شغل و کسب و کار جدید است که می تواند برگ برنده ی شما برای پذیرش اداره مهاجرت کانادا خواهد بود.

Load More

مطالب اختصاصی سرمایه گذاری

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

شهرهای کانادا

کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید. در این بخش از شهروند اطلاعات جامعی از شهرهای مختلف کانادا را برایتان فراهم آورده ایم.

ابزارهای کاربردی
در این بخش از سایت ویزالیزا ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

تبدیل امتیاز CLB

در اینجا امکانی را فراهم کرده ایم که به راحتی بتوانید نمره های زبان خود را به CLB تبدیل کنید.

ابزارهای کاربردی
در این بخش از سایت ویزالیزا ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.
icon5

محاسبه امتیازبندی نیروی کار ماهر فدرال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon6

محاسبه امتیاز برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon2

محاسبه امتیاز مهاجرت کاری به کبک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ چاپگرها و متون بلکه روزنامه

icon4

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

icon1

تبدیل نمره آزمون زبان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon3

جستجوی برنامه های دانشگاه ها

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرلورم ایپسوم متن ساخت

آیا تمایل دارید با مرکز خدمات مهاجرتی تراست همکاری کنید؟

دوستان شما چه می گویند؟

به کلمات ما بسنده نکنید. نظرات استفاده کنندگان از خدمات ما را ببینید.

5/5
"حتما تایم رو به دوستانم معرفی میکنم. استفاده از راهنمایی هاشون به من کمک کرد که با خیال راحت ویزای تحصیلیم قبول بشه. حرفه ای، با اطلاع و دوستانه."
رضا جوانشیر
"واقعا باورم نمیشه که چقدر زمان برای آماده کردن من صرف کردید و همه اطلاعات لازم رو که برای پذیرشم لازم بود به من دادید. واقعا سپاس"
سودی ن.
5/5
" .بهترینید. تیمتون عالیه. مخصوصا نازلی که تو همه مراحل با من بود و کمکم کرد"
رعنا س.
5/5
عناوین مهم